mgr

Paula Chmielewska

psycholog, psychoterapeuta CBT

Wykształcenie i doświadczenie zawodowe

Absolwentka Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie na kierunku psychologia ogólna. Ukończyła dwuletnią Szkołę Terapii Seksualnej organizowaną przez Centrum Terapii Lew-Starowicz. Aktualnie kończy 4-letnie szkolenie psychoterapeutyczne.

Od czerwca 2016 roku pracuje w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie w oddziale dla wczesnej interwencji i pierwszych epizodów psychozy.

W maju 2017 roku rozpoczęła szkolenie z zakresu Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach.

Doświadczenie zdobywała na stażach w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie, Fundacji Centrum Praw Kobiet oraz Centrum Terapii Lew-Starowicz.

Zakres działalności

Zajmuje się diagnostyką psychologiczną osób z zaburzeniami psychicznymi oraz wspieraniem tych osób w procesie leczenia. Prowadzi również zajęcia z zakresu poszerzania umiejętności społecznych. Pracowała z osobami doznającymi przemocy oraz dyskryminacji.

Współpracuje także ze Stowarzyszeniem Lambda Warszawa, gdzie udziela poradnictwa psychologicznego i seksuologicznego osobom homoseksualnym, biseksualnym, transpłciowym oraz ich bliskim.

Najczęściej pracuje z osobami borykającymi się z wątpliwościami dotyczącymi tożsamości seksualnej, tożsamości płciowej, rozważającymi dokonanie coming out’u.

W obszarze diagnostyki zajmuje się badaniem funkcji poznawczych, badaniem intelektu oraz cech osobowości.

Terminy wizyt

  • Poniedziałek g. 14:00 - 21:00 i czwartek 18:00-21:00

Cennik wizyt

  • Sesja indywidualna
    50 min. 200 zł
  • Diagnostyka psychologiczna
    120 min. 360 zł