FAQ

Lista najczęściej zadawanych przez naszych pacjentów pytań

Poniżej prezentujemy listę najczęściej zadawanych przez naszych pacjentów pytań. Chciałbyś zapytać o coś więcej lub masz wątpliwości - zachęcamy do kontaktu z nami.

Jak należy przygotować się do wizyty u lekarza seksuologa?

Wizyta u lekarza seksuologa zasadniczo nie różni się od wizyty u lekarza innej specjalności. Poza zebraniem wywiadu, w trakcie wizyty lekarz, za zgodą pacjenta, może przeprowadzić badanie fizykalne, informując go uprzednio o jego przebiegu. Jeśli pacjent dysponuje aktualną dokumentacją medyczną ( tj. z ostatnich 3-miesięcy) to prosimy zabranie jej ze sobą na wizytę.

Spectrum problemów z jakimi przychodzą Pacjenci jest bardzo szerokie. Do tych, które pojawiają się najczęściej należą: zaburzenia erekcji, wytrysk przedwczesny, zaburzenia orgazmu, zaburzenia pożądania, spadek libido, uzależnienie od seksu lub kompulsywność seksualna, zaburzenia tożsamości seksualnej, problemy związane z orientacja seksualną, problemy w relacjach seksualnych i partnerskich.

W naszej placówce poza usługami seksuologów i psychiatrów ( w tym psychiatry dzieci i młodzieży) oferujemy także specjalistyczną pomoc wysokiej klasy doświadczonych specjalistów: 

  • ginekologa
  • neurologa
  • endokrynologa
  • fizjoterapeutki uroginekologicznej
  • psychologów / psychoterapeutów ( w tym psychologa dziecięcego)

W swojej pracy prezentujemy holistyczne podejście do pacjenta, także pacjent z zaburzeniami seksualnymi może oczekiwać pełnej diagnostyki jak i leczenia u doświadczonych specjalistów sekuologów.

Na wizytę do specjalisty należy umówić się:

  • telefonicznie pod numerem telefonu kom. 505 110 232 lub +48 22 255 70 56 wskazanym na stronie internetowej www.lew-starowicz.pl w zakładce kontakt
  • osobiście w placówce
  • za pomocą portalu Znanylekarz.pl ( wybrani specjaliści)

Tak, przyjmujemy płatności kartą VISA, MASTERCARD, MAESTRO.

Bez ponoszenia kosztów odwołania wizyty: 

  • Sesję terapeutyczną można odwołać nie później niż 2 pełne dni przed terminem zaplanowanej wizyty.  
  • Wizytę lekarską można odwołać nie później niż  1 dzień przed terminem zaplanowanej wizyty.

Wizytę można odwołać telefonicznie, smsem  lub e-mailem: centrum@lew-starowicz.pl w każdy dzień roboczy pn-czw 8.00-21.00, pt. 8.00-18.00 . W soboty i niedziele placówka jest nieczynna.

Przed pierwszą wizytą u endokrynologa prosimy o wykonanie i przyniesienie wyników badań:

Transpłciowa kobieta (M/F): Morfologia, lipidogram , Alat, Aspat, kreatynina, potas, sód, wapń, glukoza, lipidogram, prolaktyna, estradiol, testosteron,

Transpłciowy mężczyzna (F/M): Morfologia, lipidogram , Alat, Aspat, kreatynina, potas, sód, wapń, glukoza, lipidogram, poza tym w 1 fazie cyklu miesiączkowego:  prolaktyna, estradiol, testosteron oraz USG piersi i konsultacja ginekologiczna (z USG narządu rodnego)

Placówka mieści się w ścisłym centrum miasta, więc z powodu ograniczonej przestrzeni są dostępne tylko  parkingi miejskie, najwięcej miejsc można znaleźć  wzdłuż ul. Nowogrodzkiej 62, opłata zgodna z cennikiem parkometrów.