Słowo o CTLS

Centrum Terapii to placówka medyczna zajmująca się leczeniem zdrowia psychicznego i seksualnego z możliwością odbycia konsultacji także u endokrynologa, neurologa ginekologa i fizjoterapeutki uroginekologicznej.

Naszą wartością są doświadczeni w pracy klinicznej specjaliści, którzy łączą wiedzę medyczną, psychologiczną oraz nowoczesne techniki diagnostyczne 
w celu sprawowania profesjonalnej opieki nad pacjentami z problemami dotyczącymi zdrowia seksualnego, psychicznego, problemami w relacjach lub będących w sytuacjach kryzysowych.

Usługi terapeutyczne

Usługi terapeutyczne w zakresie zdrowia psychicznego obejmują diagnozę, leczenie i wsparcie osób borykających się z różnymi problemami emocjonalnymi, behawioralnymi i psychicznymi. 

Specjaliści ds. zdrowia psychicznego dla dzieci i młodzieży zajmują się diagnozowaniem i leczeniem problemów emocjonalnych i zachowania u dzieci i młodzieży. Mogą to być m.in. zaburzenia nastroju, lęki, zaburzenia odżywiania czy problemy związane z przystosowaniem społecznym.

Usługi terapeutyczne w zakresie zdrowia psychicznego dla dorosłych obejmują diagnozę i leczenie różnych zaburzeń psychicznych, takich jak depresja, lęki, zaburzenia lękowe, zaburzenia osobowości itp.

W ramach oferowanych  to terapię indywidualną, terapię grupową, farmakoterapię oraz psychoterapię.

Szeroki zakres usług medycznych

Oferujemy szereg profesjonalnych usług medycznych w zakresie zdrowia psychicznego (dzieci, młodzieży i dorosłych), endokrynologii, ginekologii, neurologii, fizjoterapii uroginekologicznej.

Nasi lekarze to wybitni specjaliści, którzy zdobyli uznania w swoich dziedzinach. Przez lata ciężkiej pracy, ciągłego doskonalenia swoich umiejętności oraz dążenia do doskonałości, zbudowaliśmy zespół medyczny, który może sprostać nawet najbardziej wymagającym wyzwaniom.

Dbamy o komfort i bezpieczeństwo naszych pacjentów, stosując najnowocześniejsze metody diagnostyczne i terapeutyczne, a także przestrzegając najwyższych standardów opieki medycznej.

Dzięki zaufaniu, jakim nas obdarzają pacjenci, oraz zaangażowaniu naszego zespołu, staramy się wciąż podnosić jakość oferowanych usług.

Szkolenia zawodowe

Szkolenia zawodowe adresowane do lekarzy, seksuologów, psychologów, psychoterapeutów i psychoseksuologów są istotnym elementem rozwoju zawodowego. Szkolenia prowadzone w formie stacjonarnej i online pozwalają specjalistom z tych dziedzin poszerzać swoją wiedzę, doskonalić umiejętności, być na bieżąco z najnowszymi badaniami oraz doskonalić swoje praktyki zawodowe.

W ramach oferowanych szkoleń organizowane są warsztaty, konferencje. Szkolenia mogą odbywać się w formie stacjonarnej lub online.

Wszystkie nasze szkolenia prowadzone są przez wykwalifikowanych ekspertów w danej dziedzinie i doświadczonych specjalistów.

Szkolenia pozwalają na uzyskanie punktów wymaganych do Certyfikatu Seksuologa Klinicznego PTS.

Szkolenia dla korporacji i instytucji

Szkolenia dla korporacji i instytucji, w których pracownicy przeżywają sytuacje kryzysowe związane z miejscem pracy.

Szkolenia mają na celu wspieranie pracowników w rozwoju odporności psychicznej, tak aby lepiej radzili sobie z trudnościami i niekorzystnymi sytuacjami w miejscu pracy, takimi jak np. wypalenie zawodowe i jego wpływ na zdrowie psychiczne i seksualne, Prowadzimy również szkolenia edukacyjne dotyczące współpracy w środowisku, w którym są osoby LBGTQ+ lub w trakcie tranzycji.

Szkolenia prowadzone są przez doświadczonych specjalistów z zakresu psychologii.

Szkolenia są przygotowywane indywidualnie zgodnie z oczekiwaniami Klienta, w celu osiągnięcia założonych celów.

Co nas wyróżnia?

Pracownicy stale podnoszący swoje kwalifikacje i zdobywający wiedzę na międzynarodowych konferencjach, seminariach i szkoleniach potwierdzone uzyskaniem certyfikatów i dyplomów.

Siedziba Centrum Terapii Lew Starowicz zlokalizowana w ścisłym centrum miasta, przystosowana do obsługi także pacjentów z niepełnosprawnościami.

Nowoczesne techniki diagnostyczne stosowane przez doświadczonych w pracy klinicznej specjalistów oraz kompetentny i przyjazny personel rejestracji medycznej.

Własny system wizyt online z wykorzystaniem aplikacji MyDR,  platformy medycznej pozwalającej pacjentom zadbać o zdrowie bez wychodzenia z domu.