lek. med.

Marcin Zarzycki

psychiatra w trakcie specjalizacji

Wykształcenie i doświadczenie zawodowe

Jestem lekarzem w trakcie specjalizacji z psychiatrii. Pracuję w Szpitalu Bielańskim, który jest ośrodkiem z bardzo mocno rozwiniętą formą leczenia ambulatoryjnego. W ramach Kliniki istnieje Zespół Leczenia Środowiskowego, Poradnia Zdrowia Psychicznego czy Środowiskowe Centrum Zdrowia Psychicznego.

Publikacje w zagranicznych czasopismach:

 • Men’s Muscularity Image—The Role among Polish Young Population – Men and Masculinities
 • Virtual reality in the diagnostics and therapy of neurological diseases – Expert Review of Medical Devices
 • Stimulation-induced side effects after Deep Brain Stimulation – a systematic review – Acta Neuropsychiatrica
 • What do medical students think about medical doctors with mental health issues?
 • Psychology, Health & Medicine

Zakres działalności

Będąc na początku swojej drogi zawodowej bardzo ważne jest dla mnie doświadczenie zdobyte w czasie edukacji na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym, gdzie byłem czynnym członkiem licznych kół naukowych. Praca w nich zaowocowała publikacjami w polskich i zagranicznych czasopismach naukowych i dodatkowo została nagrodzona Stypendium Ministra Zdrowia za wybitne osiągnięcia. Od zawsze starałem się myśleć holistycznie o problemach Ośrodkowego Układu Nerwowego, dlatego moje zainteresowania naukowe dotyczyły poza psychiatrią również neurologii czy seksuologii.

Skuteczne leczenie poza właściwie dobraną psychofarmakoterapią wymaga humanistycznego podejścia do Pacjenta. W ramach rozwoju tego aspektu moich kompetencji łączę z pracą moją największą pasję jaką jest kino. Prowadzę profil na portalu społecznościowym, w którym opisuję zaburzenia psychiczne na podstawie przykładów z filmów czy seriali. Wierzę, że w jest to mój mały wkład w edukacji społeczeństwa, który pomaga destygmatyzować Pacjentów z zaburzeniami psychicznymi.

Terminy wizyt

 • Czwartek (stacjonarnie, online) g. 16:00-21:00

Cennik wizyt

 • Konsultacja / I wizyta
  40 min. 270 zł
 • ​Kolejna wizyta lekarska
  20 min. 240 zł
Umów wizytę