mgr

Magdalena Piotrowska-Fedyk

psychoterapeuta

Wykształcenie i doświadczenie zawodowe

Absolwentka całościowego Szkolenia Psychoterapeutycznego Mabor-Dialog „Psychoterapia zintegrowana z uwzględnieniem systemowej terapii rodzin oraz pracy z dzieckiem i młodzieżą”, akredytowanego przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne oraz European Association for Psychotherapy.

Ukończyła Studium Psychoterapii Grupowej i Treningu Psychologicznego IPZ

Absolwentka 2 letniej Szkoły Terapii Seksualnej pod patronatem Centrum Lew-Starowicz 

Uzyskała certyfikat Externship pracy psychoterapeutycznej z parami w nurcie EFT (Emotionally Focused Therapy) prowadzony przez Sandrę Taylor. Na swoim koncie ma uczestnictwo w wielu konferencjach i szkoleniach specjalistycznych. 

Od kilku lat pracuje na Oddziale Dziennym Psychiatrii w Instytucie Pomnik Centrum Zdrowia Dziecka, prowadząc terapię rodzin. Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy psychoterapeutycznej osób dorosłych, rodzin i par. 

Zakres działalności

Prowadzi psychoterapię osób dorosłych par i rodzin. Zaprasza osoby, które doświadczają wszelkich trudności w obszarze emocjonalnym, borykają się z zaburzeniami nastroju, lękiem, agresją, brakiem satysfakcji z życia, trudnościami w sferze seksualnej oraz chcące poprawić jakość życia w obszarze relacyjnym. Specjalizuje się w pracy z parami i rodzinami pomagając w budowaniu więzi opartej na szacunku i wzajemnym zrozumieniu. Pomaga parom w obszarze seksualnym.

Pracuje integracyjnie w osi systemowej, korzystając z EFT, nurtu psychodynamicznego i doświadczeniowego. Pracuje pod stałą superwizją.

Certyfikaty

Terminy wizyt

 • Wtorek g. 9:00 - 14:00

Cennik wizyt

 • Sesja indywidualna
  50 min. 240 zł
 • Sesja pary
  60 min. 300 zł
 • Sesja pary
  80 min. 330 zł
 • Sesja rodzinna
  60 min. 300 zł
 • Sesja rodzinna
  80 min. 330 zł