dr n. hum.

Magdalena Felcyn-Koczewska

psycholog, psychoterapeuta pracujący w nurcie analitycznym

Wykształcenie i doświadczenie zawodowe

Ukończyła Psychoanalityczną Szkołę Psychoterapii PTPP i Szkołę Psychoterapii INTRA rekomendowaną przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne oraz liczne szkolenia z obszarów różnych nurtów psychoterapii (przy Polskim Towarzystwie Psychoterapii Psychoanalitycznej, w Ośrodku Pomocy i Edukacji Psychologicznej INTRA, Krakowskiej Szkole Psychoterapii Psychoanalitycznej, Gdańskim Wydawnictwie Psychologicznym, Instytucie Treningu i Edukacji Psychologicznej A. Szulca i in.). Absolwentka 2-letniej Szkoły Terapii Seksualnej organizowanej przez Centrum Terapii Lew-Starowicz.

Członek nadzwyczajny PTPP, Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego i Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.

Absolwentka psychologii Uniwersytetu Łódzkiego. Rozprawa doktorska jej autorstwa dotyczyła różnych aspektów żałoby po śmierci osoby najbliższej.

Zakres działalności

Pracuje z osobami dorosłymi pragnącymi zrozumieć swój wewnętrzny świat, rozwiązać wewnętrzne konflikty, dotrzeć do myśli, uczuć, przeżyć i pewnych aspektów nieświadomości będących źródłem cierpienia, jakiegoś rodzaju psychicznego bólu.

Prowadzi psychoterapię osób w szeroko pojętym kryzysie życiowym, jak i tych, którzy czują się zagubieni w otaczającym świecie i relacjach z innymi, którzy pragną poznać i zrozumieć własne uczucia, myśli, schematy i dotrzeć dzięki nim do tych aspektów Ja, które nie są im w pełni znane

Psychoterapia psychoanalityczna adresowana jest do osób ciekawych siebie, gotowych do głębokiej pracy nad sobą. Jest to rozmowa dotycząca myśli, uczuć, wspomnień, fantazji, przeżyć, swobodnych – często zaskakujących – skojarzeń, snów, również relacji między terapeutą a pacjentem. Na tej podstawie psychoterapeuta pomaga zrozumieć świat pacjenta, badać funkcjonowanie jego umysłu pogłębiając rozumienie siebie samego i będąc jednocześnie czujnym na te aspekty jego osobowości, do których pacjent nie ma świadomego dostępu. Pracuje w settingu psychoanalitycznym, rozpoczynając zwykle od 3 spotkań konsultacyjnych mających na celu poznanie osoby i jej historii, rozpoznanie jej problemów, obejrzenie motywacji do podjęcia tak prowadzonej psychoterapii – psychoterapii stwarzającej możliwość badania głębokich problemów emocjonalnych.

Certyfikaty

Terminy wizyt

  • Wtorek g. 8:00 - 13:00
  • Środa g. 8:00 -13:00

Cennik wizyt

  • Sesja indywidualna
    50 min. 200 zł