mgr

Izabella Gałka-Mizak

psycholog, psychoterapeuta w nurcie psychodynamicznym

Wykształcenie i doświadczenie zawodowe

Absolwentka Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego na kierunku psychologia. Ukończyła dwuletnie szkolenie podyplomowe „Systemowe rozumienie rodziny; podejście systemowe w terapii rodzin” prowadzone w ramach Krakowskiej Fundacji Rozwoju Psychoterapii. Uzyskała tytuł trenera i realizatora programu „Szkoła dla Rodziców
i Wychowawców” rekomendowanego przez Ośrodek Rozwoju Edukacji.

Absolwentka czteroletnich Podyplomowych Studiów z Psychoterapii w Katedrze Psychoterapii na Uniwersytecie Jagiellońskim. Certyfikowany psychoterapeuta Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego (nr. 949).

Ukończyła dwuletnią Szkołę Terapii Seksualnej organizowaną przez Centrum Terapii Lew-Starowicz.
Obecnie w trakcie kursu podyplomowego z psychoterapii dzieci i młodziezy w nurcie CBT oraz w trakcie procesu certyfikacyjnego z zakresu seksuologii.

Doświadczenie zawodowe zdobywała na stażu w Medycznym Centrum Kształcenia Podyplomowego Uniwersytetu Jagiellońskiego, jako psychoterapeuta w Poradni Zdrowia Psychicznego oraz w ramach własnej praktyki psychologiczno-psychoterapeutycznej i na stanowisku psychologa w gimnazjum. Współpracowała z fundacjami i stowarzyszeniami na terenie Lublina prowadząc w jej ramach kilkaset godzin warsztatów i indywidualnych spotkań z zakresu: psychoterapii, rozwijania umiejętności wychowawczych oraz treningu kompetencji osobistych
i społecznych.

Zakres działalności

Pracuje pod stałą superwizją Superwizorów Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Prowadzi psychoterapię i poradnictwo seksuologiczne dla młodzieży, osób dorosłych oraz par. Zajmuje się diagnozą, wsparciem i poradnictwem  dla osób transpłciowych i ich rodzin.

Terminy wizyt

 • Środa (stacjonarnie, online) g. 10:00-21:00

Cennik wizyt

 • Sesja indywidualna
  50 min. 200 zł
 • Sesja partnerska
  50 min. 250 zł
 • Sesja rodzinna
  50 min. 250 zł
 • Badanie diagnostyczne
  50 min. 200 zł
 • Przekazanie opinii wraz z omówieniem
  650 zł