mgr

Iza Jąderek

psycholog, psychoterapeuta, seksuolog kliniczny PTS, specjalista psychoseksuolog

Wykształcenie i doświadczenie zawodowe

Absolwentka Uniwersytetu SWPS na kierunku psychologia kliniczna, gdzie kontynuuje studia doktoranckie. Ukończyła studia podyplomowe na kierunku seksuologia kliniczna na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Absolwentka Profesjonalnej Szkoły Psychoterapii organizowanej przez Instytut Psychologii Zdrowia Polskiego Towarzystwa Psychologicznego o profilu Integracyjnym Instytutu Psychologii Zdrowia.

Posiada certyfikat seksuologa klinicznego Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego oraz certyfikat seksuologa Europejskiej Federacji Seksuologicznej (EFS) oraz Europejskiego Towarzystwa Medycyny Seksualnej ( ESSM).

Edukator seksualny oraz trener umiejętności psychospołecznych (National Open College w Wielkiej Brytanii).

Współpracuje z organizacjami pozarządowymi (Fundacja Promocji Zdrowia Seksualnego, Fundacja Trans-Fuzja, Stowarzyszenie Akceptacja), zajmującymi się upowszechnianiem wiedzy o znaczeniu seksualności, a także pomocą i wszechstronnym wspieraniem osób narażonych na wykluczenia społeczne.

Zakres działalności

Prowadzi psychoterapię indywidualną i par dla osób dorosłych, prowadzi również poradnictwo dla młodzieży i ich rodziców dotyczące orientacji seksualnej i transpłciowości. Specjalizuje się w pracy osobom doświadczającym trudności w relacjach partnerskich i w funkcjonowaniu psychoseksualnym.

Pomaga w problemach związanych z dysfunkcjami seksualnymi, tożsamością płciową (transpłciowość), orientacją seksualną (coming out, dyskryminacja, brak akceptacji własnej orientacji), relacjami niemonogamicznymi (np. poliamoria), zazdrością, zdradą, brakiem satysfakcji ze sfery seksualnej. Pracuje z osobami, które doświadczają kryzysu, długotrwałego stresu, braku motywacji.

Autorka i współautorska badań i publikacji z zakresu tożsamości płciowych i seksualności. Autorka książki „Seksolatki. Jak rozmawiać z młodzieżą o seksie”.

Certyfikaty

Terminy wizyt

  • Wtorek (stacjonarnie, online) g. 9:00-15:00

Cennik wizyt

  • Sesja indywidualna
    50 min. 250 zł
  • Sesja partnerska
    55 min. 300 zł
  • Sesja rodzinna
    55 min. 300 zł