mgr

Anna Kudyba

psycholog, psychoterapeuta

Wykształcenie i doświadczenie zawodowe

Ukończyła Szkołę Wyższą Psychologii Społecznej w Warszawie, Szkołę Psychoterapii Ośrodka Pomocy i Edukacji Psychologicznej INTRA. Posiada w swoim doświadczeniu liczne szkolenia i kursy z zakresu psychoterapii oraz staże w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie.

Zakres działalności

Prowadzi psychoterapię indywidualną i grupową dorosłych, treningi i warsztaty rozwojowe, grupy wsparcia. Pracuje z parami, które znalazły się w kryzysie czy też poszukują sposobów na rozwiązanie konfliktu i/lub zwiększenie satysfakcji w związku.

W swojej pracy psychoterapeutycznej opiera się na założeniach podejścia humanistyczno-egzystencjalnego, korzysta z technik i narzędzi terapii Gestalt, analizy transakcyjnej.

Pracuje z osobami poszukującymi wsparcia oraz rozwoju w sferze życia zawodowego. Prowadzi life coaching oraz business coaching. Prowadząc proces coachingowy Klienta zgodnie z najwyższymi standardami jakości EMCC (Europejska Rada ds. Coachingu i Mentoringu), kieruje się formułą opracowaną przez International Coaching Community. Prowadzi treningi z obszaru work-life balance.

Posiada doświadczenie w pracy z rodzicami dzieci z problemowymi zachowaniami (ADHD) w grupach organizowanych m.in. przez Oddział Kliniczny Psychiatrii Wieku Rozwojowego w Samodzielnym Dziecięcym Szpitalu Klinicznym w Warszawie.

Wspiera rodziców, którzy doświadczają trudności w codziennych sytuacjach z życia rodziny. Prowadzi treningi umiejętności wychowawczych. Swoją pracę poddaje stałej superwizji.

Terminy wizyt

 • Wtorek (online) g. 8:00-10:00
 • Środa (online) g. 17:00-21:00

Cennik wizyt

 • Sesja indywidualna
  50 min. 160 zł
 • I wizyta partnerska / konsultacja
  80 min. 200 zł
 • Sesja partnerska
  50 min. 180 zł
 • Konsultacja dla rodziców
  80 min. 250 zł