dr n. med.

Anna Kępczyńska-Nyk

endokrynolog, seksuolog

Wykształcenie i doświadczenie zawodowe

W 2002 roku ukończyłam I Wydział Lekarski Akademii Medycznej w Warszawie. Od 2005 roku pracuję w Klinice Chorób Wewnętrznych i Endokrynologii Samodzielnego Publicznego Centralnego Szpitala Klinicznego w Warszawie prowadząc pacjentów ze schorzeniami internistycznymi oraz endokrynologicznymi. Od 2011 jestem zatrudniona w Warszawskim Uniwersytecie Medycznym na stanowisku asystenta. Prowadzę ćwiczenia oraz seminaria w języku polskim i angielskim z zakresu chorób wewnętrznych i endokrynologii dla studentów I Wydziału Lekarskiego oraz English Division, seminaria z zakresu propedeutyki endokrynologii dla studentów Dietetyki Wydziału Nauki o Zdrowiu. W 2021 r. obroniłam doktorat z nauk medycznych.

Biorę udział w programach naukowych prowadzonych w Klinice, jestem autorem i współautorem publikacji. W 2011 uzyskałam tytuł specjalisty w dziedzinie chorób wewnętrznych, w 2015 w dziedzinie seksuologii, w 2017 r. w dziedzinie endokrynologii.

Specjalizacje

  • specjalista chorób wewnętrznych,
  • seksuolog
  • endokrynolog.

Zakres działalności

W swojej praktyce klinicznej zajmuję się schorzeniami, tarczycy, gonad (jąder i jajników), nadnerczy , przytarczyc, przysadki oraz chorobami układu krążenia, oddechowego i przewodu pokarmowego. W kręgu moich szczególnych zainteresowań znajdują się choroby nadnerczy, gonad, w tym zespoły hiperandrogenizacji u kobiet i zaburzenia miesiączkowania, a także leczenie hormonalne osób transseksualnych.

Terminy wizyt

  • Wybrane czwartki w miesiącu g. 9:00 - 15:00

Cennik wizyt

  • Konsultacja endokrynologiczna
    20 min. 350 zł
  • Konsultacja seksuologiczna
    20 min. 390 zł