Poniżej prezentujemy listę najczęściej zadawanych przez naszych pacjentów pytań. Chciałbyś zapytać o coś więcej lub masz wątpliwości - zachęcamy do kontaktu z nami.

Wizyta u lekarza seksuologa zasadniczo nie różni się od wizyty u lekarza innej specjalności. Oprócz rozmowy (wywiadu), w trakcie wizyty lekarz może przeprowadzić badanie fizykalne za zgodą pacjenta i informując go uprzednio o jego przebiegu. Jeśli Pacjent dysponuje aktualną dokumentacją medyczną ( tj. z ostatnich 3-miesięcy) to prosimy o jej zabranie ze sobą na wizytę.

Spectrum problemów z jakimi przychodzą Pacjenci jest bardzo szerokie. Do tych, które pojawiają się najczęściej należą: zaburzenia erekcji, wytrysk przedwczesny, zaburzenia orgazmu, zaburzenia pożądania, spadek libido, uzależnienie od seksu lub kompulsywność seksualna, zaburzenia tożsamości seksualnej, problemy związane z orientacja seksualną, problemy w relacjach seksualnych i partnerskich.

W naszej placówce oferujemy także specjalistyczną pomoc wysokiej klasy doświadczonych specjalistów:

  • Psychiatry
  • Psychiatry dzieci i młodzieży
  • Urologa/androloga
  • Endokrynologa
  • Psychologów psychoterapeutów ( w tym psychologa dziecięcego).
  • Seksuologów klinicznych PTS

Centrum Terapii Lew-Starowicz w dobie stanu epidemicznego w kraju prowadzi telewizyty i wideowizyty ( wizyty telefoniczne i za pomocą aplikacji online). Nie ma możliwości uzyskania porady mailowej.

Na wizytę do specjalisty należy umówić się w drodze telefonicznej pod numerem telefonu kom. 505 110 232 lub +48 22 255 70 56 wskazanym na stronie internetowej www.lew-starowicz.pl w zakładce kontakt.

Tak, przyjmujemy płatności kartą VISA, MASTERCARD, MAESTRO lub przelewem bezpośrednio na konto placówki w przypadku telewizyt lub wideowizyt.

W każdym momencie można odwołać zaplanowaną wizytę u specjalisty. W przypadku terapii należy to zrobić na min. 1 dzień przed umówionym terminem spotkania ze specjalistą. W przeciwnym razie pacjent jest obciążany kosztami za wizytę odwołaną w dniu wizyty.

Wizytę można odwołać telefonicznie, smsem  lub wysyłając informację mailową w dzień poprzedzający wizytę.

Placówka nie posiada miejsc parkingowych dla pacjentów , ale wzdłuż ul. Nowogrodzkiej znajduje się dużo miejsc postojowych, szybko rotujących. Należy uiścić opłatę parkometrową w godz. 8-20 , obowiązującą w dni robocze.


Ważne

Placówka nie prowadzi usługi przypominania pacjentom o wykupieniu recept. Każdy pacjent ma 30 dni na wykupienie leków z recepty i ponosi odpowiedzialność za jej realizację w podanym terminie.

 

Umów termin wizyty lub zapisz się na szkolenie w CTLS

Masz pytania? Zadzwoń lub napisz do nas... chętnie odpowiemy na Twoje pytania.