27672.jpg

Wykształcenie i doświadczenie zawodowe:

Absolwentka Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie na kierunku psychologia ogólna. Ukończyła dwuletnią Szkołę Terapii Seksualnej organizowaną przez Centrum Terapii Lew-Starowicz. Aktualnie kończy 4-letnie szkolenie psychoterapeutyczne.

Od czerwca 2016 roku pracuje w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie w oddziale dla wczesnej interwencji i pierwszych epizodów psychozy.

W maju 2017 roku rozpoczęła szkolenie z zakresu Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach.

Doświadczenie zdobywała na stażach w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie, Fundacji Centrum Praw Kobiet oraz Centrum Terapii Lew-Starowicz.

Zajmuje się diagnostyką psychologiczną osób z zaburzeniami psychicznymi oraz wspieraniem tych osób w procesie leczenia. Prowadzi również zajęcia z zakresu poszerzania umiejętności społecznych. Pracowała z osobami doznającymi przemocy oraz dyskryminacji.

Współpracuje także ze Stowarzyszeniem Lambda Warszawa, gdzie udziela poradnictwa psychologicznego i seksuologicznego osobom homoseksualnym, biseksualnym, transpłciowym oraz ich bliskim.

Najczęściej pracuje z osobami borykającymi się z wątpliwościami dotyczącymi tożsamości seksualnej, tożsamości płciowej, rozważającymi dokonanie coming out’u.

W obszarze diagnostyki zajmuje się badaniem funkcji poznawczych, badaniem intelektu oraz cech osobowości.

Do współpracy zapraszamy osoby:

  • doświadczające kryzysu psychicznego;
  • doświadczające przemocy;
  • dyskryminowane;
  • doświadczające niepewności dotyczącej ich tożsamości seksualnej (np. żyją w związkach jednopłciowych i mają fantazje homoerotyczne);
  • homoseksualne i biseksualne;
  • z dysfunkcjami seksualnymi;
  • po epizodach psychotycznych.

Umów termin wizyty lub zapisz się na szkolenie w CTLS

Masz pytania? Zadzwoń lub napisz do nas... chętnie odpowiemy na Twoje pytania.