15265.jpg

Wykształcenie i doświadczenie zawodowe:

Ukończyła Szkołę Wyższą Psychologii Społecznej w Warszawie, Szkołę Psychoterapii Ośrodka Pomocy i Edukacji Psychologicznej INTRA. Posiada w swoim doświadczeniu liczne szkolenia i kursy z zakresu psychoterapii oraz staże w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie.

Specjalizacje i umiejętności:

  • psycholog,
  • psychoterapeutka,
  • certyfikowany coach ICC.

Zakres działalności:

Prowadzi psychoterapię indywidualną i grupową dorosłych, treningi i warsztaty rozwojowe, grupy wsparcia. Pracuje z parami, które znalazły się w kryzysie czy też poszukują sposobów na rozwiązanie konfliktu i/lub zwiększenie satysfakcji w związku.

W swojej pracy psychoterapeutycznej opiera się na założeniach podejścia humanistyczno-egzystencjalnego, korzysta z technik i narzędzi terapii Gestalt, analizy transakcyjnej.

Pracuje z osobami poszukującymi wsparcia oraz rozwoju w sferze życia zawodowego. Prowadzi life coaching oraz business coaching. Prowadząc proces coachingowy Klienta zgodnie z najwyższymi standardami jakości EMCC (Europejska Rada ds. Coachingu i Mentoringu), kieruje się formułą opracowaną przez International Coaching Community. Prowadzi treningi z obszaru work-life balance.

Posiada doświadczenie w pracy z rodzicami dzieci z problemowymi zachowaniami (ADHD) w grupach organizowanych m.in. przez Oddział Kliniczny Psychiatrii Wieku Rozwojowego w Samodzielnym Dziecięcym Szpitalu Klinicznym w Warszawie.

Wspiera rodziców, którzy doświadczają trudności w codziennych sytuacjach z życia rodziny. Prowadzi treningi umiejętności wychowawczych. Swoją pracę poddaje stałej superwizji.

Umów termin wizyty lub zapisz się na szkolenie w CTLS

Masz pytania? Zadzwoń lub napisz do nas... chętnie odpowiemy na Twoje pytania.