34522.jpg

Wykształcenie i doświadczenie zawodowe:

Doktor psychologii Uniwersytetu Warszawskiego. Psychoterapeuta poznawczo-behawioralny (CBT), posiada także dyplom Oxford Cognitive Therapy Centre (OCTC). Ukończyła kompleksowe szkolenie z zakresu psychoterapii rodzin i małżeństw. Uczestniczy w całościowym szkoleniu terapii ericksonowskiej. Posiada certyfikat seksuologa klinicznego Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego.

Pracowała w Klinice Psychiatrii i Stresu Bojowego Wojskowego Instytutu Medycznego w okresie 2004-2006 r. W latach 2007-2010 prowadziła psychoterapię indywidualną oraz partnerską w Ogólnopolskiej Lekarskiej Przychodni Specjalistycznej Towarzystwa Rozwoju Rodziny.

Specjalizacje i umiejętności:

  • psycholog,
  • psychoterapeuta poznawczo-behawioralny.
  • seksuolog kliniczny Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego

Zakres działalności:

Prowadzi zajęcia dla studentów studiów magisterskich oraz podyplomowych w Katedrze Psychoterapii i Terapii Seksualnej w Wyższej Szkole Finansów i Zarządzania oraz kursy doszkalające w Centrum Medycznym Kształcenia Podyplomowego.

Prowadzi psychoterapię indywidualną oraz terapię partnerską dla osób dorosłych i młodzieży. Pracuje z osobami, które doświadczają kryzysów życiowych, a także trudności w bliskich związkach (małżeństwo, rodzina, praca, trudności seksualne), przeżywają stratę lub zawód miłosny; cierpią z powodu przygnębienia, przeciążenia stresem; są zainteresowane rozwojem swojej osobowości i zwiększeniem satysfakcji w relacjach z innymi ludźmi. Specjalizuje się w leczeniu zaburzeń nastroju, zaburzeń lękowych oraz pracy z niską samooceną. W swojej pracy wykorzystuje techniki wyobrażeniowe, integrując podejście poznawczo-behawioralne z podejściem humanistycznym.

Prowadzi psychoterapię także w języku angielskim.

Umów termin wizyty lub zapisz się na szkolenie w CTLS

Masz pytania? Zadzwoń lub napisz do nas... chętnie odpowiemy na Twoje pytania.