47173.jpg

Wykształcenie i doświadczenie zawodowe:

Absolwentka Śląskiej Akademii Medycznej w Katowicach, Wydziału Lekarskiego w Zabrzu. Ukończyła 4,5 letnie całościowe szkolenie z psychoterapii organizowane przez Zakład Terapii Rodzin Katedry Psychiatrii  Collegium Medicum  w Krakowie pod kierownictwem profesora de Barbaro oraz 6- miesięczny kurs psychoterapii poznawczo – behawioralnej dla dzieci i młodzieży w CBT w Warszawie.

Odbyła staż specjalizacyjny z zakresu psychiatrii w Klinice Psychiatrii i Psychoterapii w Katowicach, z zakresu psychiatrii dzieci i młodzieży w Centrum Pediatrii w Sosnowcu, w IPiN w Warszawie oraz z zakresu seksuologii w Poradni Seksuologicznej i Patologii Współżycia w Warszawie.

Ponad 10 lat pracowała w Wojewódzkim Szpitalu Neuropsychiatrycznym w Lublińcu – oddziału psychiatryczne dla dorosłych i oddział psychiatryczny dla dzieci i młodzieży. Aktualnie kierownik Specjalistycznego Centrum Diagnostyczno- Terapeutycznego Pro Autism oraz pracownik Mazowieckiego Centrum Neuropsychiatrii.

Specjalizacje i umiejętności:

  • lekarz medycyny,
  • specjalista psychiatra,
  • specjalista psychiatrii dzieci i młodzieży,
  • specjalista seksuologii.

Zakres działalności:

Zajmuje się diagnozą i leczeniem zaburzeń psychicznych osób dorosłych oraz dzieci i młodzieży , m.in. zaburzenia depresyjne, nerwicowe, związane ze stresem, autyzm, zespół Aspergera, ADHD.

W zakresie seksuologii szczególnie zajmuje się zaburzeniami rozwoju psychoseksualnego, również towarzyszącym innym problemom psychicznym – np.  autyzm, zespół Aspergera, zaburzeniami identyfikacji płciowej, osobami które doświadczyły przemocy seksualnej. Prowadzi także terapię rodzinną.

Umów termin wizyty lub zapisz się na szkolenie w CTLS

Masz pytania? Zadzwoń lub napisz do nas... chętnie odpowiemy na Twoje pytania.