46234.jpg

Dr hab. Marta Goschorska jest absolwentką wydziału lekarskiego Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie. Szkolenie specjalizacyjne w zakresie neurologii odbyła w Klinice Neurologii z Pododdziałem Udarowym PUM w Szczecinie.

W 2009r. uzyskała stopień naukowy doktora nauk medycznych. W 2014 r. uzyskała stopień specjalisty w zakresie neurologii, a w 2019r. uzyskała stopień naukowy doktora habilitowanego nauk medycznych.

W latach 2009 do 2020r., była zawodowo związana z Zakładem Biochemii PUM. Początkowo pracowała jako asystent, następnie jako adiunkt. Prowadziła zajęcia akademickie w języku polskim i angielskim i była członkinią Polskiego Towarzystwa Biochemicznego.

Jest współautorką wielu publikacji naukowych dotyczących m.in. biochemii mózgu, neurotoksyczności pierwiastków, migreny czy glejaków. Znajomość biochemii wykorzystuje jako cenne narzędzie w procesie diagnostycznym i leczniczym pacjentów.

W swej praktyce klinicznej zajmuje się leczeniem i diagnostyką schorzeń neurologicznych i objawów mogących sugerować schorzenia układu nerwowego. Specjalizuje się zwłaszcza w leczeniu migreny i innych typów bólów głowy. Leczy m.in. pacjentów cierpiących na zawroty głowy, bóle kręgosłupa, zaburzenia pamięci czy drżenia.

Jest członkinią Polskiego Towarzystwa Neurologicznego oraz Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego.

Przyjmuje Pacjentów w języku polskim i angielskim.

Umów termin wizyty lub zapisz się na szkolenie w CTLS

Masz pytania? Zadzwoń lub napisz do nas... chętnie odpowiemy na Twoje pytania.