17500.jpg

Wykształcenie i doświadczenie zawodowe:

Dr n. med. i n. o zdr. , ukończyła Akademię Wychowania Fizycznego w Krakowie (studia I stopnia) i w Warszawie (studia II stopnia). Kształciła się również na Uniwersytecie Karola w czeskiej Pradze (studia w języku angielskim). Absolwentka studiów doktoranckich II Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

Doświadczenie zdobywała zarówno w kraju jak i za granicą. Odbyła staże z zakresu fizjoterapii w Czechach, na Teneryfie. Kształcenie w fizjoterapii uroginekologicznej rozpoczęła w ośrodkach terapii zaburzeń miednicy w norweskim Oslo. Jesienią 2018 roku wyjechała do Kanady, gdzie szkoliła się w wiodących ośrodkach badawczych i klinicznych specjalizujących się w badaniu i terapii dysfunkcji dna miednicy, ze szczególnym uwzględnieniem zaburzeń bólowych ( m. in. dyspareunii i wulwodynii).

Regularnie uczestniczy w konferencjach i kursach z zakresu fizjoterapii kobiet.

Biegle posługuje się językiem angielskim, płynnie komunikuje się również po włosku.

Zapoznaj się z informacjami o możliwości dostarczenia usług fizjoterapeutycznych ONLINE, bez konieczności wychodzenia z domu - telerahabilitacja. Instrukcja korzystania z wideo-konsultacji.

Zakres działalności:

  • fizjoterapeutyczna diagnostyka struktur dna miednicy
  • reedukacja i rehabilitacja struktur mięśni dna miednicy (poprawa siły i wytrzymałości, normalizacja obniżonego bądź wzmożonego napięcia oraz zwiększenie elastyczności i objętości mięśni, praca z blizną np. po epizjotomii);
  • uzupełnienie kompleksowej terapii, szczególnie w przypadku pochwicy, vulvo/vestibulodynii, zaburzeniach dotyczących odczuwania orgazmu i pobudzenia
  • edukacja w zakresie samodzielnej aktywacji mięśni dna miednicy i świadomości własnego ciała
  • ultrasonograficzna diagnostyka funkcjonalna oraz USG-biofeedback

Umów termin wizyty lub zapisz się na szkolenie w CTLS

Masz pytania? Zadzwoń lub napisz do nas... chętnie odpowiemy na Twoje pytania.