Poniżej prezentujemy listę najczęściej zadawanych przez naszych pacjentów pytań. Chciałbyś zapytać o coś więcej lub masz wątpliwości - zachęcamy do kontaktu z nami.

Wizyta u lekarza seksuologa zasadniczo nie różni się od wizyty u lekarza innej specjalności. Oprócz rozmowy (wywiadu), w trakcie wizyty lekarz może przeprowadzić badanie fizykalne za zgodą pacjenta i informując go o jego przebiegu. Jeśli Pacjent dysponuje aktualną dokumentacją medyczną to prosimy o jej zabranie ze sobą na wizytę.

Centrum Terapii Lew-Starowicz nie prowadzi leczenia pacjentów w tym poradnictwa przy użyciu ww. środków komunikacji. Dotyczy to wszystkich pacjentów niezależnie od miejsca zamieszkania. Każdy pacjent, który pojawia się na I wizycie jest konsultowany i w zależności od postawionej diagnozy lekarz lub psycholog wybiera odpowiednią metodę terapii lub zleca wykonanie dodatkowych badań.

Na wizytę do specjalisty należy umówić się w drodze telefonicznej pod numerem telefonu kom. 505 232 110 lub +48 22 255 70 56 wskazanym na stronie internetowej www.lew-starowicz.pl w zakładce kontakt.

Spectrum problemów z jakimi przychodzą Pacjenci jest bardzo szerokie. Do tych, które pojawiają się najczęściej należą: zaburzenia erekcji, wytrysk przedwczesny, zaburzenia orgazmu, zaburzenia pożądania, spadek libido, uzależnienie od seksu lub kompulsywność seksualna, zaburzenia tożsamości seksualnej, problemy związane z orientacja seksualną, problemy w relacjach seksualnych i partnerskich.

W naszej placówce poza usługami seksuologów i psychiatrów ( w tym psychiatry dzieci i młodzieży) oferujemy także specjalistyczną pomoc wysokiej klasy doświadczonych specjalistów:

  • ginekologa,
  • urologa,
  • endokrynologa,
  • psychologów psychoterapeutów ( w tym psychologa dziecięcego).

Nie. Konsultacja u specjalisty (lekarz, psycholog)  jest niezbędna do określenia przyczyn zaburzenia, postawienia właściwej diagnozy i wybrania skutecznej terapii przez specjalistę. W trakcie konsultacji lekarz/psycholog zapoznaje się z przyniesioną przez pacjenta dotychczasową dokumentacją medyczną oraz zbiera szczegółowy wywiad.

Tak, przyjmujemy płatności kartą VISA, MASTERCARD, MAESTRO.

Telerehabilitacja umożliwia dostarczenie usług fizjoterapeutycznych ONLINE, bez konieczności wychodzenia z domu. 

Na proponowaną przeze mnie telerehabilitację składają się:

  • Wideo-konsultacje w formie indywidualnych spotkań, trwających do 40 minut. Umożliwiają one ustalenie problemu, celów i możliwości terapeutycznych oraz kontrolę przebiegu i progresję terapii.
  • Materiały interaktywne/wideo wspomagające instruktaż słowny i usprawniające samodzielną pracę pacjentki.
  • Materiały tekstowe podsumowujące bądź uzupełniające spotkanie.

Dowiedz się więcej o telerahabilitacji. Instrukcja korzystania z wideo-konsultacji.

Centrum Terapii Lew-Starowicz nie prowadzi leczenia pacjentów w tym poradnictwa przy użyciu ww. środków komunikacji z wyjątkiem ogłoszonego stanu epidemii w kraju ( Ustawa z dn. 02.03.2020 r.  o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, innych chorób zakaźnych oraz wywołanych nimi sytuacji kryzysowych).


Ważne informacje

  • czas oczekiwania na rozpoczęcie sesji psychoterapeutycznych u prof. dr hab.med. Michała Lwa-Starowicza to ok. 12 miesięcy
  • czas oczekiwania na psychoterapię u psychologów psychoterapeutów w zależności od specjalisty wynosi od 1 miesiąca do 3 miesięcy
  • najbliższe terminy wizyt do prof. dr hab. med.  Zbigniewa Lwa-Starowicza są obecnie ustalane za ok. 4 miesiące  (w przypadku rezygnacji lub odwołania wizyty przez innego pacjenta rejestracja wysyła zapytanie o ten termin kolejno do pacjentów, którzy wyrazili chęć na kontakt jeśli zwolni się wcześniejszy termin wizyty niż ten podany przy zapisie.)

 

Umów termin wizyty lub zapisz się na szkolenie w CTLS

Masz pytania? Zadzwoń lub napisz do nas... chętnie odpowiemy na Twoje pytania.