22556.jpg

Wykształcenie i doświadczenie zawodowe:

Jest absolwentką Wydziału Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego. Pracuje w nurcie psychodynamicznym. Jest to metoda terapii oparta na założeniach teorii psychoanalizy.

Ukończyła szkolenie terapeutyczne w Instytucie Analizy Grupowej „Rasztów”, który posiada rekomendację Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz atest Sekcji Naukowej Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.

Od 2008 roku współpracuje z Instytutem Psychiatrii i Neurologii w Warszawie. Pracowała tam w Oddziale Dziennym oraz w Oddziale F9 III Kliniki Psychiatrycznej. Zajmowała się psychoterapią oraz diagnozą osób z zaburzeniami psychicznymi, w szczególności osób z doświadczeniami psychozy.

Specjalizacje i umiejętności:

  • psycholog,
  • psychoterapeuta.

Zakres działalności:

Oprócz pracy klinicznej zajmuje się również pracą naukową z zakresu psychologii oraz neuropsychologii. Obecnie jest uczestniczką studiów doktoranckich w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie. Jej rozprawa doktorska dotyczy rehabilitacji funkcji poznawczych osób chorych na schizofrenię.

Zajmuje się diagnozą psychologiczną. Prowadzi psychoterapię indywidualną osób dorosłych i młodzieży, zarówno długo jak i krótkoterminową. Prowadzi psychoterapię grupową.

"Do wspólnej pracy zapraszam osoby doświadczające różnego rodzaju trudności życiowych: kryzysów w życiu prywatnym i zawodowym, problemów w kontaktach z ludźmi i nawiązywaniu relacji, osoby doświadczające zaburzeń nastroju, odczuwające lęki, uciążliwe objawy somatyczne oraz osoby z diagnozą zaburzeń osobowości i z doświadczeniem psychozy. Nazwa terapii - „psychodynamiczna” podkreśla, że jej zasadą jest maksymalne dopasowanie sposobu pracy do potrzeb pacjenta oraz, że nieustannie czerpie z najnowszych osiągnięć psychoanalizy i psychiatrii. Jest metodą leczenia, której głównym narzędziem jest rozmowa i relacja między pacjentem a terapeutą."

Umów termin wizyty lub zapisz się na szkolenie w CTLS

Masz pytania? Zadzwoń lub napisz do nas... chętnie odpowiemy na Twoje pytania.