27671.jpg

Wykształcenie i doświadczenie zawodowe:

Absolwentka Uniwersytetu SWPS na kierunku psychologia kliniczna, gdzie kontynuuje studia doktoranckie. Ukończyła studia podyplomowe na kierunku seksuologia kliniczna na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Obecnie w trakcie całościowego szkolenia psychoterapeutycznego.

Edukator seksualny oraz trener umiejętności psychospołecznych (National Open College w Wielkiej Brytanii).

Współpracuje z organizacjami pozarządowymi (Fundacja Promocji Zdrowia Seksualnego, Fundacja Trans-Fuzja, Stowarzyszenie Akceptacja), zajmującymi się upowszechnianiem wiedzy o znaczeniu seksualności, a także pomocą i wszechstronnym wspieraniem osób narażonych na wykluczenia społeczne.

Zakres działalności:

Prowadzi psychoterapię indywidualną i par dla osób dorosłych, prowadzi również poradnictwo dla młodzieży i ich rodziców dotyczące orientacji seksualnej i transpłciowości. Specjalizuje się w pracy osobom doświadczającym trudności w relacjach partnerskich i w funkcjonowaniu psychoseksualnym.

Pomaga w problemach związanych z dysfunkcjami seksualnymi, tożsamością płciową (transpłciowość), orientacją seksualną (coming out, dyskryminacja, brak akceptacji własnej orientacji), relacjami niemonogamicznymi (np. poliamoria), zazdrością, zdradą, brakiem satysfakcji ze sfery seksualnej. Pracuje z osobami, które doświadczają kryzysu, długotrwałego stresu, braku motywacji.

Autorka i współautorska badań i publikacji z zakresu tożsamości płciowych i seksualności. Autorka książki „Seksolatki. Jak rozmawiać z młodzieżą o seksie”.

Umów termin wizyty lub zapisz się na szkolenie w CTLS

Masz pytania? Zadzwoń lub napisz do nas... chętnie odpowiemy na Twoje pytania.