20566.jpg

Wykształcenie i doświadczenie zawodowe:

Ukończyła I Wydział Lekarski Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Obecnie jest na ostatnim roku specjalizacji z ginekologii i położnictwa. Przez trzy pierwsze lata pracy największe doświadczenie zwłaszcza z zakresu położnictwa zdobywała w Specjalistycznym Szpitalu Ginekologiczno-Położniczym „Inflancka". Obecnie pracuje w Międzyleskim Szpitalu Specjalistycznym w Warszawie.

Swoje kompetencje rozszerzała również w trakcie staży za granicą (Leicester Royal Infirmary). Wiedzę i umiejętności z zakresu ginekologii i położnictwa uzupełnia rozwojem z zakresu psychologii - ukończyła studia na kierunku Psychologia na Uniwersytecie Warszawskiem,ze specjalizacją z zakresu psychoterapii. Jako naturalne połączenie tych dwóch zainteresowań: psychologii i ginekologii narodziła się seksuologia, którą rozwija w trakcie szkolenia w Szkole Terapii Seksualnej prowadzonej przez Centrum Terapii Lew-Starowicz.  Przyjmuje także pacjentki anglojęzyczne.

Posiada Certyfikat Sekcji Ultrasonografii Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego.
Skutecznie i z delikatnością przełamuje obawy Pacjentek przeżywających trudności z akceptacją badania ginekologicznego, w tym kobiet z pochwicą oraz zaburzeniami bólowymi w obrębie narządów płciowych.

Specjalizacje:

  • ginekologia

Umów termin wizyty lub zapisz się na szkolenie w CTLS

Masz pytania? Zadzwoń lub napisz do nas... chętnie odpowiemy na Twoje pytania.