15133.jpg

Wykształcenie i doświadczenie zawodowe:

W 2004 roku ukończyła Wydział Lekarski Akademii Medycznej im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu, uzyskując wyróżnienie rektora za osiągnięcia w nauce i pracy społecznej.

W 2003 roku odbywała staż kliniczny w Klinice Chorób Wewnętrznych i Endokrynologii Uniwersytetu w Mesynie (Włochy). Od 2006 roku pracuje w Klinice Endokrynologii Centrum Medycznego Kształcenia Podyplomowego w Warszawie, aktualnie na stanowisku asystenta naukowo-dydaktycznego.

W 2011 roku obroniła doktorat na temat wpływu leczenia na zaburzenia gospodarki węglowodanowej w akromegalii, uzyskując wyróżnienie Rady Naukowej CMKP. W 2012 roku uzyskała specjalizację z zakresu chorób wewnętrznych. W 2016 roku uzyskała specjalizację z endokrynologii.

Specjalizacje i umiejętności:

  • doktor nauk medycznych,
  • specjalista chorób wewnętrznych,
  • endokrynolog.

Zakres działalności:

W swojej praktyce klinicznej zajmuje się przede wszystkim schorzeniami układu podwzgórzowo-przysadkowego (guzami przysadki, hiperprolaktynemią, niedoczynnością przysadki), insulinoopornością, zaburzeniami miesiączkowania, hipogonadyzmem, zaburzeniami czynności tarczycy.

Autorka i współautorka szeregu prac oryginalnych z zakresu endokrynologii. Swój dorobek naukowy wielokrotnie prezentowała na licznych konferencjach zagranicznych (Berlin, Kopenhaga, Rotterdam, Florencja, Chicago, Sztokholm, Marsylia). Wykładowca na kursach specjalizacyjnych z endokrynologii dla lekarzy organizowanych przez Centrum Medyczne Kształcenia Podyplomowego.

Towarzystwa naukowe:

  • Polskie Towarzystwo Endokrynologiczne (PTE),
  • Polskiego Towarzystwa Tyreologicznego (PTT),
  • Europejskie Towarzystwo Endokrynologiczne (ESE).

Umów termin wizyty lub zapisz się na szkolenie w CTLS

Masz pytania? Zadzwoń lub napisz do nas... chętnie odpowiemy na Twoje pytania.