15129.jpg

Wykształcenie i doświadczenie zawodowe:

Absolwent I Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Warszawie (2004). W latach 2002 i 2003 odbywał staże kliniczne w Klinice Psychiatrii Uniwersytetu w Heidelbergu. W latach 2006 – 2010 pracował w Ogólnopolskiej Lekarskiej Przychodni Specjalistycznej Towarzystwa Rozwoju Rodziny w Warszawie.

Poza Centrum Terapii Lew-Starowicz, pracuje w III Klinice Psychiatrycznej Instytutu Psychiatrii i Neurologii w Warszawie (od 2006 roku). Od 2014 r. jest Kierownikiem Oddziału Leczenia Pierwszych Objawów Psychozy i Zapobiegania Nawrotm.

Pierwszy w Polsce specjalista medycyny seksualnej (FECSM) afiliowany przez European Union of Medical Specialists. W 2008 obronił pracę doktorską na temat zaburzeń seksualnych u pacjentów hemodializowanych. W 2015 r. otrzymał tytuł doktora habilitowanego.

Specjalizacje i umiejętności:

  • specjalista psychiatra,
  • seksuolog,
  • psychoterapeuta,
  • pierwszy w Polsce specjalista medycyny seksualnej (FECSM) afiliowany przez European Union of Medical Specialists.

Zakres działalności:

W praktyce klinicznej zajmuje się problemami zdrowia psychicznego i seksualnego kierując się zasadą holistycznego podejścia do terapii. Prowadzi psychoterapię indywidualną i partnerską (małżeńską).

Zaangażowany w prace badawcze z zakresu patofizjologii zaburzeń seksualnych, dysfunkcji seksualnych w chorobach przewlekłych (niewydolności nerek, stwardnieniu rozsianym) oraz seksuologii sądowej. Swoje prace prezentował na licznych konferencjach krajowych i międzynarodowych (Praga, Glasgow, Lisbona, Rzym, Montreal, Seul, Lyon, Mediolan, Chicago, Bangkok ).

Wykładowca na kursach specjalizacyjnych z seksuologii dla lekarzy w Centrum Medycznym Kształcenia Podyplomowego. Jest współtwórcą i wykładowcą w Szkole Terapii Seksualnej. Ponadto, prowadzi zajęcia na kursach specjalizacyjnych z seksuologii dla lekarzy w Centrum Medycznym Kształcenia Podyplomowego

Autor kilkudziesięciu publikacji naukowych z zakresu seksuologii i psychiatrii, współautor kilku książek z zakresu seksuologii. Tłumacz polskiego przekładu „Kompendium Psychiatrii, Psychoterapii i Medycyny Psychosomatycznej”.

Posiada certyfikat Vienna School of Clinical Research (2006). Posiada certyfikaty językowe CAE i ZMP, prowadzi terapię pacjentów polsko-, angielsko- i niemieckojęzycznych.

Prywatnie miłośnik podróży, narciarstwa, elektrycznego bluesa i muzyki latynoamerykańskiej.

Towarzystwa naukowe:

  • członek Zarządu Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego,
  • członek Polskiego Towarzystwa Medycyny Seksualnej,
  • European Society for Sexual Medicine,
  • International Society for Sexual Medicine.

Umów termin wizyty lub zapisz się na szkolenie w CTLS

Masz pytania? Zadzwoń lub napisz do nas... chętnie odpowiemy na Twoje pytania.