11 lip 2017

Nabór do V edycji Szkoły Terapii Seksualnej - zapraszamy

Zapraszamy lekarzy, psychologów i psychoterapeutów zainteresowanych kształceniem się w seksuologii do V edycji Szkoły Terapii Seksualnej. W ramach 2 - letniego szkolenia są przekazywane bardzo dokładnie zagadnienia z zakresu seksualności człowieka oraz terapii zaburzeń seksualnych.

Nabór do V edycji Szkoły Terapii Seksualnej - zapraszamy


Zajęcia są prowadzone w formie wykładów, warsztatów, superwizji. Wśród wykładowców są doświadczeni specjaliści praktykujący w Polsce jak i zagranicą (m. in. Wielka Brytania, Holandia).

Więcej informacji dotyczących Szkoły Terapii Seksualnej, zasad naboru, tematyki szkolenia oraz zagadnień organizacyjnych (zajęcia i płatności) można uzyskać pod linkiem Szkoła Terapii Seksualnej.

W celu uzyskania informacji o prowadzonym naborze, proszę o kontakt pod numerem telefonu kom. 608 439 026.

Rekomendacje:

Szkoła Terapii Seksualnej pozwoliła mi na zdobycie rzetelnej i konkretnej wiedzy na temat seksualnosci człowieka oraz problemów w tym obszarze. To wiedza aktualna, poparta wynikami najnowszych badań, przekazywana w formie ciekawych prezentacji. Zajęcia były prowadzone w zróżnicowanej formie - wykładowej, warsztatowej, superwizyjnej, co jest moim zdaniem ważnym walorem Szkoły. Cenne dla mnie były również odbyte staże, objęte programem STS, gdzie miałam możliwosc kontaktu z pacjentami z problemami seksuologicznymi. Pozwolilo to na przyjrzenie sie swoim trudnosciom w kontakcie z pacjentami, późniejsze omówienie tych zagadnien na superwizji. Dzieki uczestnictwie w Szkoleniu mogłam zyskać wiedzę od specjalistów z zakresu seksuologii lekarzy, psychologów, pedagogów, psychoterapeutów, edukatorów seksualnych, których do tej pory znałam jedynie z literatury, publikacji naukowych. Na zajęciach specjaliści dzielili się, oprócz wiedzy, także bogatym doswiadczeniem ze swojej pracy z pacjentami. Podsumowujac - STS rzetelnie przygotowała mnie do prowadzenia terapii psychoseksualnej

Mgr Magdalena Małyszko, Poradnia Zdrowia Psychicznego
Samodzielny Publiczny ZOZ MSW w Białymstoku


Zobacz więcej informacji o Szkole Terapii Seksualnej

Umów termin wizyty lub zapisz się na szkolenie w CTLS

Masz pytania? Zadzwoń lub napisz do nas... chętnie odpowiemy na Twoje pytania.